Dziecięce marzenia…

Marzenia, a zwłaszcza te dziecięce są nawykłe. Dzieci chcą być jak bohaterowie z bajek, książek zdobywać świat, przeżywać niezwykłe podróże. Moja ośmioletnia córka jest miłośniczką Neli, małej reporterki , podróżniczki. Podobnie jak ona pragnie podróżować, poznawać przez nikogo nie poznane miejsca, przeżywać najdziwniejsze przygody. Cudowne jest dzieciństwo, gdyż chyba tylko dzieci są takie szczere i nieskrępowane w swoich marzeniach. Moja Lenka ma już nawet plan swoich podróży.

jhdrBędąc na niezapomnianym spotkaniu Blogowe Love dostałam świetny prezent dla mojej małej – Mapkę zdrapkę Travel Map Magnetic World. Bardzo szybko zamieszkała na naszej lodówce. Lenka na mapce wydrapała wszystkie miejsca, do których zamierza pojechać. I nie uwierzycie – cały świat. Córciu życzę ci tego z całego serca.

jhdrFirma Mapka Zdrapka, oferowała nam również Interaktywną mapkę Świat Travel Map Kids Animals. Jest świetna, pozwalanie tylko poznać nazwy państw na poszczególnych kontynentach ale również zwierzęta tam zamieszkujące. No musze przyznać, że mapa pomogła wyznaczyć pierwsze kierunki mojej małej podróżniczki – ba Afryka i to cała!

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: